Sukcesy 2017/2018

Sukcesy Historyczne 2017/2018

               ————————————————————————————————

Krzysztof W. z kl. 7 został laureatem w ogólnopolskim konkursie Galileo z historii.

Magdalena Ś. z kl. 5a otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Galileo z historii.
Janina Ł. z kl. 4a została laureatką I stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus z historii.
Zuzanna K. z kl. 4a została laureatką III stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus z historii.
Emilia K. z kl. 4a została laureatką V stopnia w Olimpiadzie Wiedzy Archimedes Plus z historii. 
 
 

Laureaci gimnazjum z Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus – Historia

Uczniowie:
– Kazimierz K. z  kl. 3
– Franciszek Z. z  kl. 2
 
 

Laureaci szkoły podstawowej z Olimpiady Wiedzy Archimedes Historia – Plus

– Krzysztof W.  z  kl. 7

– Jakub M. z  kl. 7
– Janina Ł. z  kl. 4a
– Zuzanna K. z kl.4a
– Joanna J. z  kl. 5a
– Stanisław Z. z  kl. 5b
– Zofia S. z  kl. 4a
 
 

Uczniowie zostali laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej.

– Joanna Ś. – kl. 6b
– Kacper M. – kl. 7
– Tomasz M. – kl. 5a
 
 

Uczennice otrzymały wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie
EDI z Historii.

– Maria Z. – kl. 5b
– Janina Ł. – kl. 4a
 
 

Uczennice otrzymały wyróżnienie w Ogólnopolskiej Olimpiadzie PIONIER z Historii.

 
– Zuzanna H. – kl.4a
– Emilia K – kl.4a
– Julia L. – kl.4a
– Zofia S. – kl. 4a
– Janina Ł. – kl. 4a
– Zofia U. – kl. 5b
– Aniela P. – kl. 5b

Sukcesy z Chemii 2017/2018

————————————————————————————————

Anna Kodym i Antonina Solka zajęły 8 miejsce w Konkursie Chemii Doświadczalnej organizowanej przez Technikum Chemiczne w Warszawie 

Anna Kodym (9 miejsce w kraju) i Jakub Mroczek (5 miejsce w kraju) zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Galileo z Chemii
 
Anna Kodym otrzymała wyróżnienie w Warszawskim Konkursie Chemicznym „Atom i cząsteczka”
 
Maciej Ignaciuk został laureatem Warszawskiego Konkursu Chemicznego „Atom i cząsteczka”

SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018   –  JĘZYK  ANGIELSKI

———————————————————————————————————- 

Laureaci ogólnopolskiego konkursu Olimpus Sesja zimowa 2018:

 
1.      Franciszek Załuska 
2.      Janina  Ławryńczuk 
3.      Emilia Oskwarek 
4.      Jakub Mroczek 
5.      Olga Lewandowska 
6.      Wiktoria Zakrent
  
Uczniowie wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie z języka angielskiego Galileo 2018:
 
1.      Zuzanna Krauss 
2.      Anna Kodym 
3.      Janina Ławryńczuk 
4.      Igor Górski 
5.      Maria Heintze 
6.      Emilia Oskwarek 
7.      Zofia Usowska 
8.      Agata Stępień
9.      Joanna Święćkowska 
10.  Nina Ostaszewska 
 
Laureaci Olimpiady Wiedzy Archimedes .Plus Lingua. Plus XXX edycja:
 
1.      Milan Szafirowicz 
2.      Maria Heintze
3.      Rafał Witkowski 
4.      Franciszek Załuska 
5.      Jan Jasiński
6.      Maciej Ignaciuk
7.      Victoria Sobiecka
8.      Zofia Sukus
9.      Nina Ostaszewska
10.  Kacper Heintze 
11.  Łucja Gągała
12.  Jakub Opiela 
13.  Jakub Świacki
14.  Zuzanna Kacprzak
15.  Igor Górski
16.  Jakub Mroczek
17.  Janina Ławruńczuk
18.  Adrianna Grot
 
Laureaci Olimpiady Wiedzy Archimedes .Plus Lingua. Plus XXXI edycja:
 
1.      Adrianna Grot 
2.      Agata Stępień
3.      Emilia Oskwarek
4.      Jakub Opiela
5.      Janina Ławryńczuk
6.      Joanna Święćkowska
7.      Mikołaj Roman
8.      Bartłomiej Tutka
9.      Bartosz Dźwigała 
10.  Zofia Sykus 
11.  Maria Heintze 
12.  Zuzanna Hagemajer 
13.  Kacper Heintze
14.  Stanisław Woźniak
15.  Miłosz Wódz
16.  Jakub Mroczek
17.  Nina Ostszewska 
18.  Zuzanna Kacprzak
19.  Julia Latek
20.  Dawid Tomaszewski
21.  Emilia Kowalik
22.  Konstancja Domagała 
23.  Victoria Sobiecka
24.  Igor Górski
Sukcesy z Przyrody w roku 2017/2018:
————————————————–
 
Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik” :

Małgorzata Gochna 1b – wyróżnienie
Barbara Domańska 1b – nagroda
Tomasz Buńkowski 4b – wyróżnienie
Bartłomiej Dźwigała 6b – nagroda
Benedykt Mitros 6b – wyróżnienie
Gabriela Rybak 6b – wyróżnienie

Joanna Święćkowska 6b – wyróżnienie

Close Menu