Paczka dla bohatera

Już po raz dziewiąty w kraju a po raz pierwszy w naszej szkole organizujemy bożonarodzeniową zbiórkę pod nazwą „Paczka dla Bohatera”.

Chcemy w ten sposób choć trochę pomóc kombatantom. Z doświadczenia wiemy, że taka pamięć i pomoc z Waszej i naszej strony jest dla Nich niezmiernie ważna i potrzebna, a radość jaką sprawiają im odwiedziny, życzenia, rozmowy, kartki i paczki jest nie do opisania.
Wspieramy żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów rannych na misjach pokojowych. Zbiórkę prowadzi klasa 8A z wychowawcą od 11 listopada do 11 grudnia 2019 roku.
Produkty spożywcze z przedłużonym terminem ważności (kasze, makarony, ryż, mąka,  olej, herbata,  kawa, cukier, produkty konserwowe) A także chemię gospodarczą (mydła, pasty do zębów,  żele do kąpania,  płyny do mycia naczyń itp.) można składać do kartonów przy sali gimnastycznej na parterze lub w pokoju nauczycieli wf.
Zapraszamy gorąco do pomagania.