Sportowe - Zespół Szkół Sióstr Imienia Jezus

Przejdź do treści

Menu główne:

Sukcesy uczniów > 2014/2015


SUKCESY UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2014/2015   -  WYCHOWANIE FIZYCZNE

----------------------------------------------------------------------------------------------------------


19 LISTOPAD 2014 Mistrzostwa Warszawy Gimnazjów Niepublicznych w koszykówce dziewcząt
I MIEJSCE
Reprezentacja dziewcząt Gimnazjum nr.13: Julia Weigle, Julia Zarycka, Teresa Stelmach,
Maria Ambroziak, Zuzanna Sawecka, Maria Kaczmarek, Agata Bartkowska,
Anna Sękowska, Zofia Szczerbicka, Łucja Szczerbicka

19 LISTOPAD 2014
Mistrzostwa Warszawy Gimnazjów Niepublicznych w koszykówce chłopców
I MIEJSCE
Reprezentacja chłopców Gimnazjum nr.13: Tomasz Boszko, Maciej Domański,
Maciej Onuch, Michał Juzwa, Jakub Figura, Filip Majtyka, Mikołaj Zakrent, Mateusz Onuch

11 LUTY 2015
VII Mistrzostwa Warszawy Szkół Niepublicznych w „ Dwa Ognie Usportowione”
dziewcząt klas 3-4 o Puchar Prezesa Fundacji „Nauka i Praca”
II MIEJSCE
Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr.74: Łucja Gągała, Małgorzata Kuczyńska,
Maria Bejm, Maria Wiśniewska, Olga Lewandowska, Katarzyna Zacharska, Anna Kaczmarek, Joanna Święćkowska

12 LUTY 2015
VII Mistrzostwa Warszawy Szkół Niepublicznych w „ Dwa Ognie Usportowione”
chłopców klas 3-4 o Puchar Prezesa Fundacji „Nauka i Praca”
I MIEJSCE
Reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej nr.74: Jakub Kuczyński, Milan Szafirowicz,
Stanisław Wysocki, Jakub Czerwiński, Władek Łoszewski, Krzysztof Woźniak, Julek Saczuk,
Marcin Siemek, Grzegoez Tesla, Michał Sękowski

14 KWIETNIA 2015
Mistrzostwa Warszawy Szkół Niepublicznych w koszykówce dziewcząt klas 5-6
I MIEJSCE
Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr.74: Maria Siemek, Agnieszka Woźniak, Maria Szwalbe,
Olga Rogala, Basia Zacharska, Basia Saczuk, Maria Bejm, Agata Stelmach, Zofia Chojnacka, Basia Bednarek

14 KWIETNIA 2015
Mistrzostwa Warszawy Szkół Niepublicznych w koszykówce chłopców klas 5-6
I MIEJSCE
Reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej nr.74: Mateusz Biedrzycki, Maksymilian Ambroziak,
Grzegorz Ekielski, Paweł Płomiński, Oskar Prokopiak, Mikołaj Tutka, Stanisław Woźniak, Franciszek Dudek, Jan Byśkiniewicz, Karol Kaczmarek


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego