Informacje - Zespół Szkół Sióstr Imienia Jezus

Przejdź do treści

Menu główne:

Przedmioty > W-F > Mistrzosta 2012

WEWNĄTRZSZKOLNE MISTRZOSTWA W TENISIE ZIEMNYM

W maju tego roku zostały rozegrane w Naszej szkolne Mistrzostwa w tenisie ziemnym. Zgłosiło się ponad 30 zawodników i zawodniczek. Wszyscy startujący  prezentowali wysoki poziom gry. Emocje były ogromne, gdyż każdy zawodnik, który odpadł w pierwszej rundzie miał szansę powalczyć dalej o medale w tzw. „turnieju pocieszenia” .
Wszystkim tenisistom i tenisistkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych na miarę naszej wspaniałej polskiej tenisistki Agnieszki Radwańskiej.

Wyniki turnieju głównego:                                    
                    Wyniki turnieju pocieszenia:

Kategoria klas 1-2 dziewcząt                                                           Kategoria klas 1-2 dziewcząt
1 m-ce Weronika Król                                                                
      1 m-ce Marysia Bejm
2
m-ce Teresa Święćkowska                                                              2 m-ce Łucja Gągała
3 m-ce Maja Szeptycka                                                                 
   3 m-ce  Julia Kwiatkowska

Kategoria klas 1-2 chłopców                                                           Kategoria klas 1-2 chłopców
1
m-ce Michał Saczuk                                                                       1 m-ce Jan Gągała
2
m-ce Jakub Kuczyński                                                                    2 m-ce Paweł Domański
3 m-ce Franciszek Sala                                                                  
 3 m-ce Mateusz Załuska

Kategoria klas 3-4 dziewcząt                                                           Kategoria klas 3-4 dziewcząt
1
m-ce Majka Okruszko                                                                     1 m-ce Marysia Żmijewska
2
m-ce Małgosia Tesla                                                                      2 m-ce Olga Rogala
3
m-ce Basia Saczuk                                                                         3 m-ce  Ania Wysocka
Kategoria klas 3-4 chłopców                                                        
  Kategoria klas 3-4 chłopców
1
m-ce Mateusz Hagemajer                                                                 1 m-ce Maksymilian Gołębiewski
2
m-ce Iwo Lis                                                                                   2 m-ce Mateusz Król
3
m-ce Julian Kulpiński                                                                        3 m-ce  Jędrek Szałkowski

Kategoria klas 5-6 dziewcząt                                                           Kategoria klas 5-6 dziewcząt
1
m-ce Iza Rokicka                                                                              1 m-ce Julia Weigla
2
m-ce Weronika Figura                                                                       2 m-ce Marysia Kaczmarek
3
m-ce Aleksandra Weigle-II gimnazjum                                                3 m-ce  Aleksandra Bartczuk

Kategoria klas 5-6 chłopców                                                           Kategoria klas 5-6 chłopców
1 m-ce Michał Byśkiniewicz                                                                   1 m-ce Filip Majtyka
2m-ce Michał Częstochowski                                                                 2 m-ce Franek Jakubiak
3 m-ce Szymon Afrykański                                                                   
3 m-ce  Michał Juzwa

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego