2016/2017 - Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74

Przejdź do treści

Menu główne:

Przedmioty > Wychowanie Kom.


Wychowanie Komunikacyjne - Informacje  2016/2017


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zajęcia profilaktyczno-edukacyjne z Policją


12 września uczniowie klas I-V szkoły podstawowej odbyli zajęcia profilaktyczno-edukacyjne z policjantami Wydziały Ruchu Drogowego na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, nowych zasad uzyskiwania karty rowerowej, bezpiecznych zabawach i zachowaniach, a także jak unikać zagrożeń

Spotkanie z Policją


26 września uczniowie klas I-III gimnazjum odbyli zajęcia profilaktyczne z policjantem na temat bezpiecznego poruszania się po drodze jako pieszy i rowerzysta. Omówione zostały również zasady bezpieczeństwa w kontaktach z obcymi oraz jak  właściwie zachować się w sytuacji trudnej np. z psem.

Laureaci ogólnopolskiej olimpiady Bezpieczny Uczeń i Technik – Olimpus 2017:


Joanna Domańska z klasy 4b
Wiktoria Zakrent z klasy 6b

Egzamin teoretyczny na Kartę Rowerową


23 maja 2017 r. uczniowie z klas Vab pisali egzamin teoretyczny na Kartę Rowerową.  Każdy uczeń musiał uzyskać minimum 80 % aby egzamin mógł być zaliczony.
Serdecznie gratulujemy wszystkim którzy zdali!!!

Egzamin Praktyczny na Kartę Rowerową


W czerwcu uczniowie klas Vab i VIb przystąpili do Egzaminu Praktycznego na Kartę Rowerową. Egzamin został przeprowadzony przez Policję. Uczniom którzy uzyskali pozytywny wynik serdecznie gratulujemy!!!

Uroczyste wręczenie Karty Rowerowej


19 czerwca w czasie apelu Siostra Dyrektor wręczyła Kartę Rowerową tym uczniom z kl. Vab i VIb, którzy pozytywnie zaliczyli egzamin teoretyczny i praktyczny.


Uzyskanie certyfikatu – „Bezpieczna droga do szkoły”


W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w konkursie „Bezpieczna droga do szkoły” – organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego. Po zrealizowaniu wszystkich zadań przewidzianych w regulaminie konkursu szkoły otrzymały certyfikat – „Bezpiecznej drogi do szkoły”.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego