2011/2012 - Szkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74

Przejdź do treści

Menu główne:

Kronika

Zakończenie roku w Gimnazjum 29 czerwca


Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/12 w gimnazjum rozpoczęło się Msza świętą o godz. 16 w kaplicy Sióstr Imienia Jezus.
Po Eucharystii wszyscy zgromadzili się na sali gimnastycznej i wysłuchali krótkiego podsumowania roku wygłoszonego przez Siostrę Dyrektor Ewę Krężlik. Po przemówieniu nastąpił moment przekazania sztandaru klasy III młodszym kolegom i pożegnanie już przez absolwentów szkoły. Następnie zostały wręczone nagrody i wyróżnienia za całoroczną pracę. Absolwenci zostali wyposażeni w "wyprawkę" na dalszą drogę życia, tą wyprawką był Katechizm Kościoła Katolickiego, imienna intencja Mszy wieczystych oraz statuetka absolwenta szkoły.Koniec Roku Szkolnego


To już jest koniec …..i nastał tak długo oczekiwany dzień- 29 czerwca zakończenie Roku szkolnego 2011/2012. Było wiele radości ale i wzruszeń.  Jak co roku spotkaliśmy się ubrani na galowo w dużej Sali gimnastycznej na uroczystej Mszy Św., by podziękować Panu Bogu za otrzymane łaski i dary tego czasu nauki i pracy. Po Mszy Św. Nastąpiło uroczyste pożegnanie i przekazanie sztandaru przez klasy szóste młodszym kolegom. Następnie głos zabrała Siostra Dyrektor Ewa Krężlik  dziękując i życząc wszystkiego dobrego, aby zachować  i pielęgnować w sobie to, co piękne, mądre i szlachetne. Przede wszystkim, aby zawsze gdziekolwiek się jest być prawdziwym chrześcijaninem. Swoje podziękowania i życzenia złożył również przedstawiciel Rady Rodziców oraz absolwentów kończących naszą szkołę. Nastał wreszcie czas podsumowania całorocznej pracy i wręczenia nagród za wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Jak co roku tradycją naszej szkoły jest wręczenie statuetki Ucznia Roku i Absolwenta Roku. Tegorocznym Absolwentem Roku został Kacper Rynio z klasy 6 b, a tytuł Ucznia Roku uzyskała Weronika Wilczek z klasy 5 a.

Po uroczystości uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami rozeszli się do  klas, by  odebrać swoje świadectwa
ukończenia kolejnego etapu nauki. I tak zakończyliśmy ten rok a rozpoczęliśmy wakacje.Zielone szkoły 18-22 czerwca

W dniach od 18-22 czerwca opuściliśmy wszyscy szkołę, bowiem był to czas Zielonej szkoły. Każda klasa znalazła inne miejsce na przyjemne spędzenie tego czasu.  Klasy pierwsze pojechały w góry Świętokrzyskie, klasy drugie do Tenczyna, gdzie wędrowały po Tatrach,  Natomiast  klasy IV-VI wybrały nad jezioro Serwy na
mazurach, gimnazjum nad jezioro Łęsk Zielona szkoła to czas pełen wrażeń, przeżyć i nauki w plenerze. Mogliśmy wiele zobaczyć, doświadczyć i poznać. Wróciliśmy wszyscy cali i zdrowi …. Warto było.Dzień Rodziny 16 czerwca 2012r

Dzień Rodziny to tradycja naszej szkoły, aby wspólnie z nauczycielami, rodzicami, uczniami,  
i przyjaciółmi naszej placówki spędzić czas. Obchody tego dnia rozpoczyna Msza Święta. Po jej zakończeniu uroczystym momentem było odsłonięcie tablicy upamiętniającej wydarzenia historyczne: zbrodnię Katynia i katastrofę polskiego samolotu w Smoleńsku. Po części oficjalnej rozpoczęła się część artystyczna.

Wszyscy mieli możliwość obejrzenia pokazu przygotowanego przez koło baletowe pod kierunkiem Pani Alicji Damrosz.

Zaprezentował się także chór pod kierunkiem p.Agaty Frątczak i p.Małgorzaty Podlewskiej. Również dzieci z koła gry na pianinie, które prowadzi pani Agata  mogły pokazać zdobyte umiejętności.
A następnie rozpoczął się wielki piknik w szkolnym ogrodzie przy kiełbaskach i pogawędkach w gronie klas. Odbył się także kiermasz wypieków, przetworów i różności własnej roboty przygotowanych przez rodziców i dzieci z naszej szkoły. Organizatorami kiermaszu była Rada Rodziców, a  dochód został przeznaczony na modernizację świetlicę młodzieżową.  
Rajd rowerowy - 15 czerwca gimnazjum wybrało się na rajd rowerowy po Bielanach
Dzień sportu 14 czerwca 2012   

Celem imprezy było umożliwienie dzieciom udziału w otwartej formie aktywności ruchowej.
Rozwijanie umiejętności współzawodnictwa z rówieśnikami. Wyrabianie zręczności, sprawności i spostrzegawczości, a przede sprawienie wszystkim dużo radości z aktywności fizycznej, która w tak młodym wieku jest niezbędna do prawidłowego rozwoju dziecka.

Nie miało znaczenia, kto będzie pierwszy, ważna była zabawa i wspaniały uśmiech
IX Festyn Rodzinny w Parafii św. Małgorzaty w Łomiankach

27 maja Nasza szkoła wzięła udział w IX Festynie Rodzinnym w Parafii św. Małgorzaty w Łomiankach.20.05.2012 r - Dzieci klas III naszej szkoły, które przyjęły w zeszłym roku po raz pierwszy Komunię Świętą pragnęły raz jeszcze przypomnieć sobie ten moment, i w dniu 20 maja w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego o godz. 12.00 radośnie przeżywały rocznicę tego pięknego wydarzenia. Do jak najlepszego przeżycia tego dnia dzieci przygotowała Siostra Teresa Koniec Wraz z dziećmi w Liturgii brała udział najbliższa rodzina, zaproszeni goście, Dyrekcja Szkoły i wychowawcy.
Zgodnie z tradycją dzieci świętujące pierwszą rocznicę przyjęcia I Komunii Św. 22 maja pojechały do Nowego Miasta nad Pilicą. W mieście tym znajduje się Sanktuarium Bł. Ojca Honorata patrona naszej Szkoły. Tam uczestniczyły we Mszy Św. Dziękczynnej, zwiedziły muzeum O. Honorata a na zakończenie pielgrzymki przygotowany był poczęstunek przy ognisku
Pielgrzymka dzieci komunijnych z  rodzicami do Częstochowy

15 maja podczas białego tygodnia dzieci uczestniczyły w pielgrzymce do Sanktuarium na Jasnej Górze by pod Cudownym Obrazem Matki Bożej Częstochowskiej podziękować za otrzymany dar Komunii.I Komunia Święta

Dnia 13 maja 201 r.  na Mszy świętej w kaplicy sióstr godzinie 1000 -  14 dzieci z klasy II a i o godz. 1200 - 9 dzieci z klasy II b naszej szkoły  po raz pierwszy przystąpiły do Stołu Pańskiego, przyjmując Ciało i Krew Pana Jezusa. 11 maja w Kościele Ojców Kapucynów przy ul. Miodowej dzieci miały możliwość przystąpienia po raz pierwszy do Sakramentu Pokuty. Razem z nimi ze spowiedzi mogli skorzystać także rodzice oraz chrzestni.
Nad przygotowaniem dzieci czuwał Ks. Dariusz oraz siostra Teresa Koniec. W tej uroczystej chwili towarzyszyli im rodzice, wychowawcy i wielu gości w tym również zaproszeni kapłani. Uroczystość uświetniła schola pod kierunkiem Pani Agaty Frątczak
Teraz dzieci będą wspólnie przeżywać Biały Tydzień, który jeszcze bardziej wprowadzi je do świadomego uczestnictwa w Mszy Św. Okres białego tygodnia służyć ma wyciszeniu i wspomagać pełne przeżywanie sakramentu
Eucharystii.


27 kwietnia 2012 r. w naszych szkołach odbył się uroczysty apel z okazji upamiętnienia 221 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Trzeci maja jest dla katolików dniem szczególnym. W tym dniu obchodzimy także święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Uczniowie przypomnieli wszystkim o ważnych wydarzeniach z historii naszego kraju. Ten dzień jest wspaniałą okazją, by uzmysłowić wszystkim rolę i znaczenie takich słów jak: Ojczyzna, Patriotyzm. Dało to możliwość przybliżenia uczniom kilku faktów z historii Polski

Uroczystość dla szkoły podstawowej przygotowali uczniowie klasy VI pod kierunkiem Pani Alicji Damrosz. Oprawę muzyczna przygotował chór pod kierunkiem Pani Agnieszki Krzyżanowskiej natomiast dla gimnazjum uroczysty apel przygotowali uczniowie II klasy pod kierunkiem Pani Doroty Michałowskiej.Grób Patronki

27 kwietnia I klasa gimnazjum wraz z przedstawicielami klasy III gimnazjum tradycyjnie odwiedziła grób swojej Patronki Sł.B. Marii Franciszki Witkowskiej w miesięczną rocznicę jej śmierci, prosząc o wstawiennictwo na każdą chwilę życia.


24,25,26.04 -Egzaminy gimnazjalne

Gimnazjaliści, którzy podchodzą w tym roku do egzaminu, są pierwszym rocznikiem objętym nowym programem. Każda z trzech części egzaminu - humanistyczna, matematyczno-przyrodnicza i z języka obcego - została podzielona na bloki.

Pierwszego dnia uczniowie rozwiązywali test z historii i wiedzy o społeczeństwie oraz z języka polskiego.
Drugiego dnia młodzież zaczęła od wykonania poleceń obejmujących wiedzę z przedmiotów przyrodniczych, następnie - matematyki.
Trzeciego dnia egzamin z języka obcego przeprowadzany był na dwóch poziomach. Najpierw był test na poziomie podstawowym. Następnie po przerwie przeprowadzony był test na poziomie rozszerzonym.


04.04.2012r. Wielka Środa

W przeddzień rozpoczęcia świątecznej przerwy wielkanocnej w naszej szkole odbyło się kilka miłych i sympatycznych spotkań wprowadzających  w atmosferę nadchodzących Świąt. Wielkanoc to najważniejsze święto w naszej chrześcijańskiej tradycji.1. Na codziennym apelu Siostra Teresa Koniec podsumowała udział dzieci w Drodze Krzyżowej, która odbywała się w każdy piątek o godz.15.00 w Wielkim Poście. Dzieci, które uczestniczyły we wszystkich Drogach Krzyżowych lub opuściły tylko jeden dzień otrzymały drobne upominki.
2. O godzinie 11.05 nauczyciele Szkoły Podstawowej i Gimnazjum zgromadzili się w pokoju nauczycielskim, gdzie przedstawicielka Organu Prowadzącego szkołę Matka Barbara Konarska wraz z Siostrą Dyrektor Ewą Krężlik,  złożyły wszystkim zebranym życzenia świąteczne dzieląc się tradycyjnym jajkiem.


3. Wychowawcy także spotkali się z uczniami w swoich klasach. Tu również składano sobie życzenia świąteczne. Spotkaniom towarzyszył uroczysty, świąteczny nastrój i prawdziwie rodzinna atmosfera.3.04.2012 r. Sprawdzian szóstoklasistów

W tym dniu szóstoklasiści naszej szkoły napisali swój pierwszy poważny egzamin w życiu — test kompetencji szóstoklasistów. I choć nie było się, czego bać, to zdenerwowanie udzieliło się wszystkim. Sprawdzian rozpoczął się o godz. 9.00  i trwał godzinę.
Do egzaminu przystąpiło 22 uczniów.
"Dziady"

25.03.2012. Po Mszy świętej kończącej rekolekcje gimnazjalne koło teatralne pod kierunkiem p. Doroty Michałowskiej zaprezentowało przedstawienie pt. „Dziady” na podstawie II cz. dramatu Adama Mickiewicza.
W przestawieniu wystapili:
Guślarz
Barbara Kaniewska (klasa II)
Staruszka
Dominika Kulpińska (klasa III)
Józio
Zofia Chrabąszcz (klasa II)
Rózia
Wronika Ardyn (klasa II)
Widmo
Adam Leszczyński (klasa II)
Sowa
Kamila Lewandowska (klasa II)
Kruk
Aleksandra Weigle (klasa II)
Pasterka
Maria Domańska (klasa II)
Nieme Widmo
Anna Grabowska (klasa  III)
Chór:
Anna Jastrzębska (klasa III)
Zuzanna Gasiuk (klsa III)
Karolina Szałkowska (klasa III)
Anna Szymańska (klasa II)
Weronika Buława (klasa I)
Dekoracja została przygotowana przez s. Edytę i p. Dorotę.
Występ młodych artystów został przyjęty przez publiczność gorącymi brawami. Następnego dnia gimnazjaliści zaprezentowali przedstawienie po raz drugi przed młodszymi kolegami ze szkoły podstawowej.


REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE


21-23 marca
odbyły się rekolekcje wielkopostne dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Każdy dzień rozpoczęty był wspólnym spotkaniem a następnie uczniowie pracowali w grupach i uczestniczyli w katechezie.
Hasłem przewodnim pierwszego dnia rekolekcji był Obraz Boga Ojca.Tematem drugiego dnia był Kościół- Wspólnota, natomiast trzeciego dnia zgłębiane były Przykazania Boże.
Tego dnia można też było doświadczyć Miłości Bożej w nabożeństwie Drogi Krzyżowej oraz w sakramencie pojednania.


23 -24 marca

Wieczorem 23 marca swoje rekolekcje rozpoczęli rodzice i nauczyciele, spotkając się także w sobotę 24 marca. Spotkania każdego dnia kończyły się adoracją Najświętszego Sakramentu.


25 marca

W niedzielę O godzinie 16.00 rekolekcje zakończyła wspólna Eucharystia dla uczniów, rodziców i nauczycieli z błogosławieństwem rekolekcyjnym


IV MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ SZKÓŁ NIEPUBLICZNYCH W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW I DZIEWCZĄT KLAS 5-6

7-8 marca 2012r
Na początku marca,  jak co roku w Naszej Szkole rozegrany został Międzyszkolny Turniej Koszykówki Szkół Niepublicznych. Po wspaniałym pokazie zdolności technicznych i taktycznych na boisku Nasze dziewczęta zdobyły złoto broniąc w ten sposób tytuł z zeszłego roku.  Równie dzielnie na boisku spisywała się reprezentacja Naszych chłopców klas 5-6. Po wyrównanym finale z reprezentacją Szkoły Niepublicznej Lauder - Morasha  musieli jednak uznać ich wyższość zdobywając ten tym samym srebro.Pokaz Mody

8.03.2012 - Tego dnia w szkole odbył się pokaz mody „Czarno na Białym” przygotowany przez dziewczęta klas szóstych i drugiej gimnazjum pod kierunkiem p. Jowity Chruszczyk. Tematem pokazu była galanteria: kapelusze i torebki ręcznie wykonane przez uczennice na zajęciach technicznych. Bazą dla stworzonych dzieł były słomkowe kapelusze i filc. Stroje inspirowane były latami sześćdziesiątymi a muzyka z tych lat uzupełniała klimat. Dekoracja wybiegu zaaranżowana była w kolorach czarno-białych. Po pokazie chłopcy wręczyli symboliczne upominki wychowawczyniom i dziewczętom w swoich klasach. Pokaz okazał się miłym akcentem na Dzień Kobiet


06.03.2012r. - Podczas codziennego apelu uczniowie klas I-III z koła teatralnego pod kierunkiem p. Agnieszki Godlewskiej wystawili przedstawienie pt: „Z życia Muminków". Dekorację do przedstawienia przygotowała p. Agnieszka wraz z s. Edytą, natomiast rodzice uczniów biorących udział w przestawieniu przygotowali odpowiednie stroje. Młodzi aktorzy swoje przedstawienie zaprezentowali rodzicom, dziadkom, koleżankom i kolegom zgromadzonym podczas apelu na sali. Przedstawienie obejrzały również dzieci z Przedszkola Sióstr Imienia Jezus. Widzom bardzo podobał się występ, o czym świadczyły żywe reakcje i ogromne brawa, jakimi zostali nagrodzeni młodzi artyści.

Uczniowie występujący w przedstawieniu:
Muminek- Jaś Gągała, Maksymilian Szczudło kl.II b
Migotka
Ania Gałązka kl.II b
Migotek- Jaś Szeptycki kl.IV a
Mamusia Muminka- Agnieszka Woźniak, Kasia Marzec kl.III b
Tatuś Muminka
Basia Bednarek kl.III a
Mimbla- Marysia Mroczkowska kl. III b
Włóczykij
Maja Szeptycka kl.II a
Mała Mi
Weronika Król kl.II a, Agatka Stelmach kl. II b
Paszczak- Marysia Bejm kl.II a
Czarodziej- Julia Szeptycka kl. IV b
Ryjek
Marysia Siemek kl. III a
Piżmowce- Marysia Makola, Marysia Siemek kl. III a
Lodowisko

25.02.2012 - Chcąc odetchnąć od miesiąca nauki całe gimnazjum wybrało się tego dnia na lodowisko. Ruch i dobra zabawa pozwoliły na chwilę zapomnieć o obowiązkach szkolnych.Jasełka w języku angielskim

16-17.02.2012r. uczniowie z koła teatralno
językowego naszej szkoły po raz pierwszy wykonali Jasełka w języku angielskim. Wszystkie wypowiadane kwestie tłumaczone były na język polski. Przedstawienie przeplatane było kolędami, śpiewanymi oczywiście w języku angielskim i polskim.  Przygotowane zostało ono pod kierunkiem Pań: Ewy Wojciechowskiej i Jowity Chruszczyk . Było to ciekawe doświadczenie dla dzieci, które w ten sposób poszerzyły swoją wiedzę z języka angielskiego i mogły ją zaprezentować swoim kolegom i koleżankom


Bal karnawałowy

W środę  15 lutego 2012 r. sala gimnastyczna w naszej szkole zamieniła się wę balową   Poprzebierani, wcieleni w różne postacie uczniowie klas I-III bawili się od godz. 13.15 do 15.00, a uczniowie klas IV-VI od godz. 15.30 do 17.30, wieczorem zaś swoją zabawę mieli uczniowie gimnazjum. Bal tradycyjnie
rozpoczął się polonezem, który zatańczony został przez wszystkich uczniów zgromadzonych na sali.
 Zabawę prowadziło dwóch wodzirejów, którzy od samego początku rozgrzewali dzieci do wspólnej zabawy, gier, tańców i konkursów. Wszyscy uczestnicy balu mogli bawić się, tańczyć i brać udział w różnego
rodzaju konkursach. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w zaproponowanych zabawach. Na zakończenie balu dzieci wróciły do swoich klas, gdzie czekał na nich skromny poczęstunek.13-14 LUTY 2012 w Naszej Szkole odbyły się IV Mistrzostwa Szkół Niepublicznych w „Dwa Ognie Usportowione” kl. 3-4. Do rywalizacji sportowej przyłączyły się następujące szkoły: Szkoła Podstawowa 24 STO, Szkoła Podstawowa 16 STO oraz Prywatna Szkoła Podstawowa nr.94 Lauder-Morasha.
13 lutego mecze rozegrali chłopcy. Chłopcy z SP74 po pasjonujących pojedynkach zdobyli komplet punktów i zaszczytne 1 miejsce. Miejsce 2 zajęła szkoła STO 24, 3 miejsce STO 16 a miejsce 4 Prywatna szkoła podstawowa nr.94 Lauder - Morasha. Naszą drużynę do zwycięstwa poprowadzili następujący uczniowie: Mateusz Hagemajer, Mikołaj Zakrent, Maksymilian Gołębiowski, Adam Zagajewski, Marcin Grabowski, Iwo Lis, Mateusz Król, Jędrek Szałkowski, Filip Płuciński, Maksymilian Ambroziak, Julian Kulpiński oraz Kacper Domagała.
14 lutego zmagania sportowe na boisku podjęły dziewczęta. Nasza Szkoła wystawiła 2 drużyny. W składzie pierwszej drużyny wystąpiły następujące zawodniczki : Maja Okruszko, Teresa Kaczmarek, Małgorzata Tesla, Julia Niedziałek, Łucja Szczerbicka, Hanna Targońska, Wiktoria Kuczyńska, Maria Żmijewska, Olga Rogala, Maria Szwalbe. W drugim zespole zagrały : Barbara Saczuk, Julia Szeptycka, Barbara Zacharska, Anna Wysocka, Maria Weigle, Marcelina Wardęcka, Marta Nowacka, Julia Jagiełło, Maria Mroczkowska. Dziewczyny z pierwszego składu nie zawiodły. W pięknym stylu pokonały przeciwników zdobywając komplet punktów i 1 miejsce. Druga była szkoła podstawowa 16 STO, 3 miejsce zdobyła szkoła podstawowa 24 STO, a 4 miejsce przypadło Naszym zawodniczkom z drugiego składu.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.Spotkanie z Sybiraczką

10 lutego 2012 r. szóstoklasiści i uczniowie gimnazjum mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z panią Danutą Tukalską- sybiraczką. Pani Danuta przedstawiła młodzieży swoje wspomnienia z czasów, kiedy jako mała dziewczynka przebywała na Syberii. Opowiedziała tez historię swoich przyjaciół i znajomych, czytała listy, wiersze, fragmenty pamiętników. Dziś Pani Danuta należy do Związku Sybiraków. Zbieranie dokumentów dotyczących wywózek Polaków na Syberię, spisywanie własnych i cudzych wspomnień traktuje jako swoja misję.  >>> obejrzyj fotogalerięDzień Babci i Dziadka

21 stycznia Dzień Babci i 22 Dzień Dziadka to wyjątkowe święta w naszej tradycji, bo jest okazja na wzmacnianie więzów rodzinnych, pokoleniowych, na okazywanie szacunku ludziom starszym.
W tym roku w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy 1 lutego ponieważ święto przypadło podczas ferii zimowych. . Zaproszeni goście Babcie i Dziadkowie oraz grupa Seniorów z Ośrodka Seniora Wrzeciono 5a w Warszawie zgromadzili się licznie w sali apelowej, gdzie odbyły się różne występy. Jako pierwsi z „Jasełkami” wystąpili Seniorzy z Domu Seniora po których zachęcili dzieci do wspólnego śpiewania kolęd. W przerwach między kolędami dzieci z poszczególnych klas recytowały wiersze dla dziadków. Na zakończenie uroczystości wszystkie dzieci odśpiewały „Sto lat”, po których Pani Renata Rzechuła jeszcze raz złożyła w imieniu dzieci życzenia oraz podziękowała Babciom i Dziadkom za tak liczne przybycie. Swoje podziękowania również wyraziła siostra dyrektor, która zwróciła uwagę na to, że nie ważny jest wiek, kto, ile ma lat ale chęci i radość którą się niesie innym. Następnie dzieci wraz z Dziadkami i wychowawcami przeszły do swoich klas, gdzie wręczyły przygotowane własnoręcznie laurki.


Integracja międzypokoleniowa seniorów z Ośrodka Wsparcia dla Seniorów Nr 2 przy ul. Wrzeciono 5A >>> czytaj więcej


„Jasełka Góralskie"

W naszej szkole 12-13.01.2012r. gościliśmy uczniów z miejscowości Bór k/Nowego Targu. Uczniowie z gór pokazali nam Jasełka Góralskie oraz złożyli góralskie życzenia świąteczne: "Na scyście, na zdrowie, na to Boze Narodzynie, coby sie Wom dazylo, mnozylo kazde stworzynie! Coby Wom nicego nie chybiało! Z roku na rok przybywalo. A do resty - obyście byli scyśliwi i weseli, jako w niebie janieli, hej! - śpiewali młodzi artyści.
Była też możliwość nauki tańców góralskich, spróbowania tradycyjnych góralskich potraw i wyrobów oraz wspólne kolędowanie. Spotkanie miało na celu pokazanie uczniom naszej szkoły folkloru góralskiego wyrażonego w strojach, potrawach oraz przez gwarę. >>> obejrzyj fotogalerięKoncert harfowy

9 stycznia 2012r w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się koncert harfowy w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej w Warszawie. Wśród występujących uczniów był również uczeń Naszej Szkoły-Sławomir Wierzejski (klasa III b). Podczas koncertu wysłuchaliśmy kilku różnych utworów w tym utworów Mozarta. O harfach opowiadał Sławek. Poznaliśmy budowę harfy. Koncert młodych artystów został narodzony licznymi brawami. Głos zabrała również siostra dyrektor, dziękując za wspaniały występ i życząc dalszych sukcesów w rozwijaniu talentów muzycznych.
>>> obejrzyj fotogalerię 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego